









595 ₴
535,50 ₴
Ортопедична подушка-рогалик TRAVEL IDEIA 27х26х17 см — дорожня подушка з ефектом пам`яті та охолоджувальним трикотажем
Комфорт у подорожі — в компактному форматі
Ортопедична подушка-рогалик TRAVEL IDEIA розроблена для тих, хто хоче комфортно подорожувати, уникати болю в шиї та тримати поставу навіть у дорозі. Ідеально підходить для літака, авто, поїзда чи офісного відпочинку. Завдяки наповнювачу з ефектом пам`яті, подушка адаптується під форму шиї, зменшує тиск і підтримує голову в зручному положенні.
Карабін-фіксатор забезпечує підтримку голови навіть під час тривалих польотів — шия відпочиває, зменшується напруга
Основні переваги:
Важливо:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Идея |
| Страна производитель | Украина |
| Застежка наволочки | потайная молния |
| Цвет | Белый |
| Материал наперника/чехла | трикотаж |
| Наполнитель | Visco Memory |
| Ортопедические свойства | Да |
| Тип | Для сна |
| Форма | Подкова |
| Размеры подушки | |
| Высота подушки | 17 см |
| Длина подушки | 27 см |
| Ширина подушки | 26 см |