






995 ₴
Ортопедична подушка SleepWell IDEIA 60х40х13 см — анатомічна подушка з ефектом пам’яті, з ніжною наволочкою та сумкою для транспортування
Сон, на який чекаєш щодня
SleepWell IDEIA — це подушка, що дарує відчуття глибокого відпочинку з першої ночі. Завдяки високому профілю та класичній прямокутній формі, вона забезпечує щільну підтримку голови, шиї та плечей. Ідеально підходить для сну на боці та спині.
Основні переваги:
Важливо:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Идея |
| Тип | Для сна |
| Форма | Валик |
| Ортопедические свойства | Да |
| Материал наперника/чехла | трикотаж |
| Наполнитель | Visco Memory |
| Цвет | Белый |
| Застежка наволочки | потайная молния |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры подушки | |
| Длина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Высота подушки | 13 см |