




600 ₴
570 ₴
Легка ковдра від ТМ Ярослав чудово підійде для теплого міжсезоння або прохолодного літа.
* Кольори чохлів можуть відрізнятись від фото на сайті

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ярослав |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 205 см |
| По технологии пошива | Стеганое |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал чехла | Микрофибра |
| Наполнитель одеяла | Силикон |
| Сезон | Лето |
| Степень теплоты | Легкое |
| Тип одеяла | Двуспальное Евро |
| Ширина | 200 см |
| Плотность наполнителя | 150 г/м2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина изделия | 200 |
| Длина изделия | 205 |
| Размер одеяла | 200х205см |