




525 ₴
Виробник: Ярослав (Україна)
Тканина: мікрофібра, поліестер 100%
Наповнювач: Силікон
Щільність наповнювача: 150 г/м
Літня ковдра ТМ «Ярослав» — затишок вашого сну
Легка літня ковдра від відомого українського виробника «Ярослав» створена для комфортного відпочинку в найтеплішу пору року. Завдяки силіконовому наповнювачу оптимальної щільності 150 г/м², вона підтримує приємний мікроклімат. Чохол із 100% мікрофібри (поліестер) вирізняється високою міцністю. Ковдра гіпоалергенна, невибаглива у догляді та легко витримує багаторазове прання в делікатному режимі, швидко висихаючи та зберігаючи свою первинну форму. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує бездоганну якість за доступною ціною.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ярослав |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 205 см |
| По технологии пошива | Стеганое |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал чехла | Микрофибра |
| Наполнитель одеяла | Силикон |
| Сезон | Лето |
| Степень теплоты | Легкое |
| Тип одеяла | Двуспальное |
| Ширина | 170 см |
| Плотность наполнителя | 150 г/м2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина изделия | 170 |
| Длина изделия | 205 |
| Размер одеяла | 170х205см |