


75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
Виробник: Ярослав (Україна, Київ)
Тканина тік (бавовна 100%) Щільність 140 г/м
БЕЗ ЗАСТІБКИ
Кольори і дизайни в асортименті! Будь ласка, уточнюйте!!!
Наволочка-напірник нижня Тік ТМ Ярослав - виконана з міцної бавовняної тканини - тік. Ця тканина використовується для пошиття матраців, наматрацників, напірників, наволочок і інших постільних речей. Тканина тік характеризується досить невеликою вартістю, що дозволяє з її допомогою випускати недорогу, але, при цьому, високоякісну і довговічну продукцію. Пір'яне набивання, яке проколює тканину напірника, здатне заподіяти істотний дискомфорт. Щоб не допустити подібної незручності, слід ретельно підходити до вибору тканини, призначеної для виготовлення напірника. Необхідно пам'ятати, що від цього залежить якість нічного відпочинку. Купуючи тікові напірники, ваша подушка буде м'якою і високоякісною.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ярослав |
| Страна производитель | Украина |
| Длина наволочки | 45 см |
| Застежка | Без застежки |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип | Наперник |
| Тип сырья | Натуральное |
| Тип ткани | Тик |
| Ширина наволочки | 45 см |
| Плотность | 140 г/м2 |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір наволочки | 45х45см |