

460 ₴
Виробник: Ярослав (Україна, Київ)
Тканина: Махрова тканина з поліуретановою мембраною
Склад тканини: 60% бавовна, 40% поліестер
Щільність тканини: 160г/м
Наматрацник водонепроникний дихаючий бавовняний ТМ Ярослав - виготовляється за технологією ламінації текстильних матеріалів поліуретановою мембраною. Технологія ламінації забезпечує тканинам відмінну повітропроникність. Забезпечить додатковий захист матраца від плям або протікань та дозволить уникнути неприємних забруднень, що істотно знизить частоту та інтенсивність чисток, допоможе підтримувати чистоту спального місця. Тип тканини- махрова тканина з поліуретановою мембраною. Має велику еластичність і довговічність (наматрацник після багаторазового прання не сідає). За допомогою стрічок-фіксаторів, наматрацник по кутах надійно кріпиться до матраца. Наматрацник не тільки виконує захисну функцію, а й забезпечує додатковий комфорт під час сну.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ярослав |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Цвет | Белый |
| Наполнение изделия | полиуретановая мембрана |
| Особенность изделия | Влагонепроницаемый |
| Размер | 140x200 |
| Тип | Наматрасник |
| Тип крепления к матрасу | четыре резинки по углам |
| Толщина наматрасника | 0.1 см |
| Размеры наматрасника | |
| Длина наматрасника | 200 см |
| Ширина наматрасника | 140 см |
| Материал чехла | |
| Сторона чехла 1 | махровая ткань |
| Сторона чехла 2 | ткань с защитной мембраной |