





2 534 ₴
Виробник: Moonlight (Україна)
Щільність тканини: 140 г/м кв
Склад тканини: 100% бавовна
Країна походження тканини: Туреччина
Особливості наволочек: на запах, без "вушок"
Особливості підковдри: на блискавці
Особливості простирадла на резинці: гумка по периметру
Страйп сатин-це абсолютно натуральна тканина з якісної бавовняної нитки, що поєднує властивості сатину та жаккарду. У перекладі з англійської слово "stripes" означає "смуги", тому тканина має двосторонній малюнок - блискучі і матові смуги, що чергуються. Тканина однотонна і в тому її перевага - лаконічність ніколи не виходить з моди і підходить під будь-який інтер'єр. А тому така білизна універсальна. При цьому смугастість «малюнку» надає об'ємності та шику.
Комплектація:
Двоспальний: підковдра 180х215см, простирадло 240х220см, наволочки 50х70 см 2 шт
Двоспальний на резинці: підковдра 180х215см, простирадло на резинці 160х200х25см (або вкажіть потрібний розмір), наволочки 50х70 см 2 шт
Страйп сатин – це тканина, що має низку переваг:
-Розкішний зовнішній вигляд, оригінальний дизайн;
-м'яка і приємна на дотик текстура;
-натуральність складу: лише 100% бавовна, без домішок;
-Висока щільність - вище, ніж у звичайного сатину або будь-якої іншої тканини;
-практичність і довговічність – висока щільність робить матеріал максимально зносостійким та постіль служить не один рік;
-стійкість відтінку – нитки перед скручуванням добре фарбують, а тому текстиль в результаті виходить не лише яскравим, але й дуже стійким до вигоряння. Не линяє страйп сатин і під час прання - головне дотримуватися правил догляду за матеріалом, і білизна прослужить не втрачаючи кольору та форми.
-Прекрасна теплопровідність - на такому ліжку комфортно в будь-який сезон;
-стійкість форми - тканина не змінює своїх форм, не розтягується навіть після численних прань.
-Так само білизна зі страйп сатину не викликає алергій, а тому відмінно підходить для дитячих ліжечок і для людей з чутливою шкірою.
-Майже не мнеться
Як доглядати за страйп сатином:
Тканина має стійкість до деформації та зносу тільки за умови дотримання правил догляду, заявлених виробником. Щоб матеріал не втратив початкового вигляду і довго радував вас, враховуйте такі рекомендації:
Не рекомендується використовувати виріб без попереднього прання!
• перше прання при t води 30°C, віджим 400-500 обертів;
• наступні прання при t води 40°-60°C, віджим 500-600 обертів;
• прати у вивернутому вигляді;
• барабан пральної машини заповнювати білизною на 50%, для забезпечення ефективного дбайливого прання, легкого полоскання;
• застосовувати пральні порошки для кольорових тканин
• сушити білизну відразу після прання;
• прасувати при t 200°С
Постільна білизна із страйп сатину це завжди гарне придбання або чудовий подарунок для Ваших близьких!
*Зверніть увагу: крій та пошиття виробу з урахуванням усадки тканини!
** МОЖЛИВИЙ ПОШИВ за ІНДИВІДУАЛЬНИМИ розмірами
***Залежно від налаштувань монітора, відтінок може незначно відрізнятися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moonlight |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Щільність | 140 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Тип комплекту | Двоспальний з европростирадлом |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Колір | Білий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Так |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Стандартне простирадло |