
850 ₴
Виробник: ТМ TAG, Україна
Тканина: полікоттон 3D
Склад тканини: 65% бавовна, 35% поліестер
Упаковка подарункова
Комплектація:
Підковдра 150x215 см 2 шт
Простирадло 240x215 см
Наволочки 70х70 см. або 50х70 см. – 2 шт.
Переваги полікоттону
- Підвищена зносостійкість. Матерія довговічна та досить міцна, фарби стійкі та яскраві, стійкі та дозволяють надовго зберегти початковий зовнішній вигляд;
- Низька зминання. Постільна білизна із сумішевої тканини практично не помається і не вимагає прасування після прання;
- відсутність усадки та деформації. Синтетичні волокна у структурі тканини забезпечують збереження форми, текстиль не сідає і витягується;
- Простота догляду. Можливе і ручне і машинне прання, легко відпрати і дуже швидко сохне;
- економна витрата засобів для прання, оскільки міграція волокна дуже низька;
низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Полікотон |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Склад тканини | |
| Поліестер | 35 % |
| Бавовна | 65 % |