

776 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Показати всі оптові ціниКомплекти постільної білизни з вибіленої бязі ГОСТ (100% бавовни) виробництва фабрики "Ярослав" (Україна, Київ). Тканина чисто біла, без візерунків, витримує безліч циклів прання. Простота і класика.
Щільність тканини 140 г/м. кв. (ГОСТ)
Склад комплекту:
Полуторний:
Підодіяльник 145х215, 145х215 простирадло і 1 наволочка 70х70
ОКРЕМО В НАЯВНОСТІ ПІДКОВДРИ, ПРОСТИРАДЛА, НАВОЛОЧКИ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ярослав |
| Країна виробник | Україна |
| Щільність | 136 г/м2 |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Усадка | 4 % |
| Колір | Білий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 145 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Ширина простирадла | 145 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |