







699 ₴
Унікальний високоякісний виріб від торгової марки «Ідея» - однокамерний подушка Classica Soft.
1. Наповнювач подушки ULTRASOFT FIBER - аналог пуха - ультратонке антиалергенне волокно, яке робить подушку м'якою і ніжною.
2. М'яка і міцна тканина з набивним малюнком буде приємна до тіла і не викличе подразнень.
3. Спеціальна дихаюча контрастна вставка і високопропускні властивості наповнювача дозволяють повітрю відмінно циркулювати всередині подушки. Виріб не парить.
4. Подушка проста в догляді, не втрачає функціональних якостей при тривалому використанні.
5. Ваш ідеальний сон. Подушка Classica Soft забезпечить комфортний сон, зніме нервову напругу і занепокоєння, викликане головним болем, болем у шиї і плечах.
вес наполнителя: 750 г
Ткань Мікрофібра, 100% хлопок
Наполнитель Ultra Soft - аналог пуху преміум класу
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Идея |
| Страна производитель | Украина |
| Материал наперника/чехла | микрофибра |
| Основной материал наволочки | Микрофибра |
| Размеры подушки | |
| Вес | 750 г |
| Высота подушки | 4 см |
| Длина подушки | 66 см |
| Ширина подушки | 46 см |