









1 190 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEIA |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Щільність | 140 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 145 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | ранфорс |
| Розмір, см | Полуторний |
| Склад комплекту | Простирадло 150*220, підковдра 145*215, наволочка 50*70 (2 шт) |
| Склад тканини | бавовна |
| Тканина | ранфорс |
| Щільність, гр/м2 | 140 |