

180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Виробник: Ярослав
Тканина: мікрофібра, поліестер 100%
Розмір: 50х70см
>Чохол на подушку зі стьобаної мікрофібри — це практичне рішення для щоденного використання та охайного вигляду спального місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ярослав |
| Тип | Наволочка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип сировини | Синтетичне |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Усадка | 0 % |
| Склад тканини | |
| Поліестер | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір наволочки | 50х70см |