




525 ₴
Виробник: Ярослав (Україна)
Тканина: мікрофібра, поліестер 100%
Наповнювач: Силікон
Щільність наповнювача: 150 г/м
Літня ковдра ТМ «Ярослав» — затишок вашого сну
Легка літня ковдра від відомого українського виробника «Ярослав» створена для комфортного відпочинку в найтеплішу пору року. Завдяки силіконовому наповнювачу оптимальної щільності 150 г/м², вона підтримує приємний мікроклімат. Чохол із 100% мікрофібри (поліестер) вирізняється високою міцністю. Ковдра гіпоалергенна, невибаглива у догляді та легко витримує багаторазове прання в делікатному режимі, швидко висихаючи та зберігаючи свою первинну форму. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує бездоганну якість за доступною ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ярослав |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 205 см |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Наповнювач ковдри | Силікон |
| Сезон | Літо |
| Ступінь теплоти | Легке |
| Тип ковдри | Двоспальне |
| Ширина | 170 см |
| Щільність наповнювача | 150 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина виробу | 170 см |
| Довжина виробу | 205 |
| Розмір ковдри | 170х205см |