









995 ₴
Виробник: ТМ Ідея (Україна, Миколаїв)
Тканина: З одного боку махрове полотно (бавовна 100%) , з іншого боку повітропроникна і водонепроникна мембрана.
Опис: Спеціально розроблений непромокаючий наматрацник - це надійність, практичність і зручність. Наматрацник захищає матрац від вологи та забруднення, подовжує термін його експлуатації і зберігає його первинний вигляд. Він являє собою махрове полотно з одного боку і водонепроникну мембрану з іншого боку. Повітропроникна тканина – захисний матеріал нового покоління, який не дає рідини проникнути крізь наматрацник, виключаючи можливість псування матраца. Практичний і зручний у догляді наматрацник легко одягається на матрац з допомогою гумок по кутах . Водонепроникний наматрацник колекції «AQUA STOP» ТМ «Ідея» володіє антиалергенними властивостями, стирається в пральній машині.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ідея |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Білий |
| Наповнення виробу | поліуретанова мембрана |
| Особливість виробу | Вологонепроникний |
| Розмір | 200x200 |
| Тип | Наматрацник |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Товщина наматрацника | 0.1 см |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 200 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | махрова тканина |
| Сторона чохла 2 | тканина із захисною мембраною |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 см |