





1 100 ₴
Виробник: Ярослав (Україна, Київ)
Склад тканини: верблюжа вовна 75%, бавовна 15%, ПАН 10%
Щільність 460 г/м
Упаковка-сумка з ПВХ з ручками
Одним із найтепліших пледів є плед з верблюжої вовни. Такий плед не тільки зігріє Вас в холодну пору, а й порадує своїм практично натуральним складом. Плед має в своєму складі 75% натуральної верблюжої вовни. Плед з верблюжої вовни теплий, м'який і має зігріваючий ефект. Крім цього, такий плед володіє цілющими властивостями: покращує кровообіг, обмін речовин, допомагає при артриті, артрозі, ревматизмі. Однією з особливостей верблюжого пледа так само є факт, що взимку під ним Вам не буде холодно, а влітку не жарко. Плед з верблюжої вовни ТМ «Ярослав» стане приємним і корисним подарунком для Ваших близьких і друзів.
УВАГА!!! Розмір пледа вказаний з урахуванням бахроми завдовжки. Розмір бахроми 10см з кожного боку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ярослав |
| Тип за складом | Натуральний |
| Матеріал | Вовна |
| Розмір | Полуторний |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Ширина | 140 см |
| Довжина | 200 см |
| Щільність | 460 г/м2 |
| Бахрома | Є |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Плед |
| Склад | |
| Бавовна | 15 % |
| Вовна | 75 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір пледа/покривала | 140*200 |
| Розмір пледа/покривала, см | 140*200 |
| Ширина покривала/пледа | 140 см |
| Довжина покривала/пледа | 200 см |