


2 728 ₴
Производитель: ТМ Moonlight (Украина, Киев)
Ткань: фланель Люкс (Туреччина)
Плотность ткани: 160 г/м.кв
Состав ткани: хлопок 100%
Підковдра: на блискавці
наволочки: "на запах"
Постільна білизна з фланелі (байкова) виконана зі 100% натуральної бавовни. Тканина класу Люкс дуже приємна до тіла і ніжна на дотик. Фланель дуже м'яка, добре пропускає повітря, вбирає вологу. Постільна білизна з фланелі добре зберігає тепло і дуже проста у догляді. З таким комплектом Ви забудете, що таке холодне ліжко. Сучасний дизайн комплекту чудово впишеться в інтер'єр Вашої спальні.
Доступні різміри і комплектації:
Полуторний: підковдра 145х215 — 1шт.,
простирадло 145х240 — 1 шт.,
наволочки:50х70 або 70х70 — 2 шт
Двоспальний: підковдра 180х215 — 1 шт.,
простирадло 200х240 — 1 шт.,
наволочки 50х70 або 70х70 — 2 шт
Євро: підковдра 200х220 см — 1 шт.,
простирадло 220х240 см — 1 шт.,
наволочки 50х70 або 70х70 — 2 шт
Євро максі: підковдра 220х240 см — 1 шт.,
простирадло 260х240 см — 1 шт.,
наволочки 50х70 або 70х70 — 2 шт
Семейный: підковдра 145х215 см — 2 шт.,
простирадло 220х240 см — 1 шт.,
наволочки 50х70 або 70х70 — 2 шт
МОЖЛИВЕ виготовлення нестандартних розмірів і комплектацій
Прораховується менеджером індивідуально. Для замовлення нестандартного комплекту постільної білизни, у графі "коментар" вказати всі побажання і виміри.
** фрагмент малюнка на наволочці може відрізнятися від фото
*** Залежно від налаштувань монітора, відтінки можуть незначно відрізнятися від фото
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moonlight |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Щільність | 160 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип комплекту | Євро максі |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Білий |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 240 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 260 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Комплектація | |
| Комплектація | Стандартне простирадло |