



239 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Наволочка непромокаємий, що представляє собою махрове полотно із захисною мембраною, захистить подушку від забруднення і різних рідин, зберігаючи її чистою і сухою. Захисна мембрана, нанесена на махрове полотно за спеціальною технологією, м'яка і безшумная. Її структура дає можливість добре пропускати повітря, забезпечуючи комфортні умови для гарного і спокійного сну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ідея |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Колір | Білий |
| Тип | Наволочка |
| Тип сировини | Синтетичне |
| Тип тканини | Махра |
| Усадка | 0 % |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 50 % |
| Поліестер | 50 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір наволочки | 70х70см |
| Тканина | Махрове полотно/водонепроникна мембрана |