

1 526 ₴
Виробник: ТМ Moonlight (Київ, Україна)
Походження тканини: Туреччина
Тканина: ранфорс Люкс, 100% бавовна
Щільність: 130 г / м2
Постільна білизна виготовляється з високоякісної тканини ранфорс Люкс виробництва Туреччини, яка відрізняється від звичайної бязі більш удосконаленою технологією плетіння. Завдяки особливому полону тканина виходить більш щільною і гладкою, що помітно за зовнішнім виглядом і на дотик. Постільна білизна з тканини ранфорс Люкс більш міцна і довговічна. Це абсолютно натуральна тканина, тому постільні елементи з неї особливо рекомендуються для дітей і людей, які страждають від алергії.
ранфорс Люкс має низку переваг:
- Тканина абсолютно натуральна, на ній ніколи не з'являться "катишки";
- ранфорс Люкс прекрасно поглинає вологу і пропускає повітря, тканина "дихає";
- Зберігає тепло, що актуально в холодну пору року;
- Досить міцний, не втрачає своїх якостей протягом декількох років і прання;
- Володіє відмінною зносостійкістю;
Такий комплект постільної білизни зробить Ваш сон комфортним, а сучасні дизайни додадуть краси і стилю Вашої спальні.
Постільна білизна з ранфорса Lux безсумнівно стане чудовим подарунком для Ваших близьких!
Склад комплектів:
Полуторний: підковдра 145х215см-1шт, простирадло 145х220см - 1 шт, наволочка -50х70см або 70х70см 2шт
Полуторний на резинці: підковдра 145х215см-1шт, простирадло на гумці 90х200х20см (або вкажіть потрібний розмір) - 1 шт, наволочка -50х70см або 70х70см 2шт
Також можливий пошив за iндивiдуальними розмірами.
* В залежності від налаштувань монітора, відтінок може незначно відрізнятися
** Малюнок на наволочці може відрізнятися від представленого на фотографії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moonlight |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 145 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 145 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Так |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Стандартне простирадло |