
2 260 ₴
Виробник: TAG (Україна)
Щільність тканини: 125 г / м кв
Склад тканини: сатин, 100% бавовна
Комплектація:
Підковдра на блискавці 240x215 см
Простирадло 240x215 см
Наволочки на блискавці (2 шт) 70x70 або 50х70 см
Упаковка: подарункова коробка
Сатин - одна з найкрасивіших, міцних і приємних тілу тканин, виготовлених з натурального волокна. Подвійне переплетення найтонших бавовняних ниток вищих сортів, наділяє цю тканину особливими властивостями, надає їй блиск і глянець.
Постільна білизна з сатину дуже міцне і зносостійке, що забезпечується за рахунок високого ступеня щільності плетіння. Ця тонка і витончена тканина здатна витримувати більш 200 прань, що дорівнює приблизно восьми років експлуатації! При такій довговічності, сатин не втрачає свій колір і гарний зовнішній вигляд: здається, ніби ви купили сатинову постільну білизну тільки вчора!
Постільна білизна з сатину - це елітне білизна, призначене для тих, хто цінує розкіш в поєднанні з практичністю!
* Комплектація товару і розташування малюнка можуть відрізнятися від представленої фотографії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Тип комплекту | Євро максі |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Усадка | 4 % |
| Колір | Зелений |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 240 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір наволочок в наборі | на вибір 50х70 або 70х70 |